Slide background

الکتریک اسکوتر، پشتیبانی قوی برای اسکوتر برقی شما

پشتیبانی جامع ، 24 ساعته و سریع

مجموعه ی “اسکوتر برقی” به صورت تمام وقت در هر 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده ی پشتیبانی از شما مشتریان گرامی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی شما عزیزان بوده و تعمیرات را در سریع ترین زمان ممکن و تحت پوشش کامل ترین گارانتی انجام می دهد .

انجام تمامی تعمیرات انواع مختلف موتورسیکلت های برقی و اسکوترهای هوشمند

در مجموعه ی “اسکوتر برقی” شما با اطمینان خاطر قادر به دریافت همه جانبه ی خدمات و تعمیرات انواع وسایل نقلیه ی برقی هوشمند خود خواهید بود و به همین دلیل چه در هنگام خرید و چه در هنگام استفاده ، با خیال راحت تری از وسیله ی برقی هوشمند خود لذت می برید.

کادر آکادمیک ، مسئول و صمیمی

مجموعه ی “اسکوتر برقی” با یک دید کاملا مسئولیت پذیرانه ، از یک کادر تحصیل کرده ، آکادمیک و مطلع به تمام امور در زمان فروش و پس از فروش بهره مند می باشد که با یک منش صمیمی و محترمانه ، سعی در رضایت هرچه بیش تر شما مشتریان گرامی دارند.

تامین قطعات انواع موتورسیکلت های برقی و اسکوتر های هوشمند

مجموعه ی “اسکوتر برقی” پشتوانه ای قوی در گارانتی های درازمدت و خدمات پس از فروش (After-Sale Services) فراگیر برای رضایت بیش تر مشتریان خود ارائه می کند ؛ به همین جهت این مجموعه توانایی پشتیبانی از تمامی قطعات و خدمات مورد نظر برای تعمیر انواع وسایل نقلیه ی برقی هوشمند را حتی در تعداد زیاد دارد.

 • قطعات با کیفیت

  تفاوت اسکوتر های برقی در کیفیت برد و باتری آنهاست ؛ به عنوان مثال در برخی از اسکوتر ها 3 قطعه برد اسکوتر در 2 برد خلاصه شده و کیفیت بسیار پایینی دارد و گاه در برخی اسکوتر های سه برد نیز دلیل خرابی اسکوتر پایین بودن کیفیت برد هاست .همچنین اکثرا در اسکوتر های بی کیفیت، مادر برد و ژیروسکوپ اسکوتر ها به مشکل بر می خورد که این مشکل ناشی از فشار زیاد به اسکوتر یا ریست کردن غیر تخصصی اسکوتر است که البته در اسکوتر های با برد های با کیفیت این مشکلات به علت وجود قطعات با کیفیت در برد پیش نخواهد آمد.

 • قاب و شاسی

  قاب اسکوتر ها اکثرا در نمونه های با کیفیت از پلاستیک ABS رنگی ساخته شده است اما قاب اسکوتر در تحمل وزن اسکوتر تاثیری ندارد، بلکه این شاسی آلومینیومی اسکوتر است که وزن شما را تحمل می کند که در بین شاسی ها نیز کیفیت های متعددی وجود دارد که تفاوت آن ها را می توان در کیفیت آلومینیوم کار شده ی آنها دید. البته همه ی شاسی ها قادرند تا وزن 120 کیلو گرم را تحمل کنند اما شاسی های با کیفیت تر انعطاف پذیر ترند.

 • باتری و شارژر

  باتری اسکوتر در بهترین حالت باید دارای 20 سلول اصلی با ولتاژ 4.4 آمپر باشد که به صورت موازی سری شده اند و به شما 42 ولت جریان می دهد که قطعا کیفیت و قیمت بالاتری دارد . این کیفیت در اسکوتر های با کیفیت پایین رعایت نشده و گاه از سلول های بی کیفیت در باتری استفاده می کنند یا اینکه 10 عدد از سلول ها تقلبی می باشد. البته شارژر نیز نقش بسیاری در سالم ماندن باتری دارد، زیرا در شارژر های بی کیفیت قطع کن وجود نداشته و باتری را بیش از حد شارژ می کند که این باعث خرابی باتری می شود.

 • موتور ها

  موتور اسکوتر های برقی در همه ی اسکوتر ها یکی می باشد، زیرا در یک کارخانه مونتاژ شده و فقط نکته ای که در سالم نگهداشتن آن وجود دارد عدم ضربه وارد کردن به موتور می باشد . البته در مورد سگوی ها و ناین بات ها موتورهای قوی تری وجود دارد و به طور کلی یک کیفیت بالا از موتور سبب عمر بالاتر دستگاه نیز می شود.

مجموعه ی “اسکوتر برقی” طبیعتا به علت گارانتی همه جانبه ی خود (9روز تعویض یا عودت ، 1 سال باتری و 2 سال شاسی و موتور ) ، مفتخر به ارائه ی بهترین کیفیت ها برای انواع مختلف اسکوترهای برقی هوشمند است ، تا نیاز احتمالی به تعمیرات بعدی به حداقل برسد.

 • قطعات با کیفیت موتورسیکلت های برقی و دوچرخه های برقی

  در مورد دوچرخه های برقی و موتورسیکلت های برقی ، به عنوان وسایل نقلیه ی مهم تر ، تامین و تعویض قطعات طبیعتا اهمیت بالاتری پیدا می کند و چون مراکز کمی برای این منظور وجود دارند ، ممکن است این موضوع برای کاربران این وسایل ایجاد دغدغه یا سوال کند.

  موتور ، باتری ، ترمز ، فرمان ، زین و سایر قطعات مربوط به این وسایل نقلیه با بالاترین کیفیت و با ارائه ی خدمات جامع و کامل در تعمیرگاه “اسکوتر برقی” عرضه می شوند تا خیال مشتریان عزیز از بابت قطعات جانبی و مشکلات احتمالی راحت شود.

تامین و تعویض قطعات موتورسیکلت های برقی و دوچرخه های برقی در تعمیرگاه “اسکوتر برقی” در کیفیت و کمیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.