موتور برقی

موتور سيكلت برقي

موتور برقی خیلی زود جای خود را در حمل و نقل شهری به خصوص در کشورهای پیشتاز در صنعت پیدا کرد. کاهش هزینه های حمل و نقل و تعمیر و نگهداری و کمک به تمیزی هوا در کنار پیشرفت های اخیر صنعت باتری و موتورهای براشلس قدرتمند باعث شده اند تا موتور برقی ها خیلی سریع به دل و خانه های کاربران خود راه پیدا کنند. این امر وقتی بیش تر نمود پیدا می کند که با یک بار شارژ این وسایل توان پیمایش 40 تا 100 کیلومتر و با سرعت مناسب و قابل تنظیم ممکن می شود و در عین حال طراحی غالبا جسورانه ، شیک و حرفه ای این موتور برقی ها ، چشم نوازی مثال زدنی ای دارد.

در ادامه در نظر است تا نگاهی جامع نسبت به مزایای استفاده از یک موتور برقی در شهرها، به ویژه شهرهای شلوغ و پر رفت و آمد داشته باشیم.

همان طور که ملاحظه می شود یک موتور برقی می تواند نقش بسیار مهمی در حمل و نقل شهری، به خصوص در شهرهای شلوغ و پر ترافیک ایفا کند؛ نقشی که تاکنون بسیاری از کشورهای محدوده ی شرق آسیا و هم چنین طیف زیادی از کشورهای اروپایی به آن پی برده و جایگاه آن را در زندگی روزانه ی خود تثبیت کرده اند.

مجموعه ی الکتریک اسکوتر (ES Group) به عنوان تنها و بزرگ ترین مرجع تخصصی مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش وسایل حمل و نقل پاک در ادامه قصد دارد شما را با باکیفیت ترین موتور برقی های وارداتی و یا مونتاژ داخل کشور که سفری بی دردسر و ماندگار را برای شما رقم می زنند، آشنا کند. لازم به ذکر است که تمام محصولاتی که در ادامه معرفی می گردند دارای درجه کیفی استاندارد A بوده و همراه با گارانتی تمامی قطعات برقی (از جمله باتری و الکترو موتور) عرضه می گردند تا بدین وسیله تفاوت میان یک موتور برقی با کیفیت با نمونه های بی کیفیت مشابه که متاسفانه از زمان عرضه گاه دچار دست کاری و کم و کاست می گردند مشخص گردد.

 

توجه: تمامی محصولات دارای قیمت، موجود بوده و به طور کاملا انحصاری و فقط از طریق مجموعه ی ES Group (واقع در خیابان دزاشیب) قابل ارائه می باشد. توجه داشته باشید با کلیک روی عکس هر محصول، توضیحات کامل فنی و شرایط فروش و گارانتی آن محصول قابل رویت می باشد.

مشخصات فنی موتور برقی

عملکرد: موتور برقی یک وسیله ی نقلیه ی مدرن است که به وسیله ی برق شهری (با هزینه ی شارژ بسیار ناچیز) شارژ می شود. برق ورودی به یک موتور برقی بر روی یک برد که درون یک باتری قابل شارژ قرار دارد ذخیره می شود که سبب به پیش راندن یک یا بیش از یک موتور الکتریکی موجود در سیستم می شود. موتورهای براشلس به کار رفته در این موتور برقی ها در انواع مختلف 500، 800، 1000، 1200، 1500، 2000 و 3000 واتی عرضه می شوند تا دامنه ی انتخاب و تنوع بیش تری برای کاربر وجود داشته باشد.

موتور برقی ها نیاز به نگهداری کمی دارند. یعنی از نظر خرابی یا مراقبت از قطعات، به نسبت موتورسیکلت های بنزینی، نگرانی خاصی به جز در مورد قطعات مصرفی مثل لاستیک یا لنت ترمز (آن هم بعد از 2، 3 سال) متوجه کاربر نیست. در برخی موتور برقی ها، مانند برخی اسکوترهای برقی، سیستم ترمز به صورت باز تولید شونده(Regenerative) است که در مورد این موتورسیکلت ها، عمر لنت ها هم بالطبع بیش تر می باشد.

از نظر مقایسه ی مکانیزم عملکردی در مورد دو موتور برقی و موتور بنزینی با اندازه و وزن یکسان، موتور برقی قدرت هدایت (Handling) بهتر و شتاب اولیه ی 0 تا 60 بالاتری به نسبت نمونه ی مشابه خود دارد. سرعت حداکثر موتور برقی ها در انواع مختلف معمولا همین مقدار 60 کیلومتر بر ساعت تعریف می شود تا مباحث هوای پاک و آلایندگی کم تر با بحث ایمنی در سفر نیز گره بخورند. هم چنین، اگرچه طبیعتا موتورهای بنزینی از مشخصه ی مسافت پیمایشی بالاتر و سرعت سوخت گیری کم تری بهره مندند، اما با یک نگاه مهندسی و اقتصادی به هزینه های هر دو مدل (در قسمت وبلاگ، مقالات مربوطه موجود است)، به صرفه ی اقتصادی بسیار توجیه پذیر یک موتور برقی برخواهیم خورد.

 

شارژگیری و هزینه ها – از مکانیزم حرکتی موتور برقی ها که بگذریم، همان طور که گفته شد باید دانست که برای هر بار شارژگیری، به زمانی بین 5 تا 8 ساعت زمان نیاز است که شب ها و هنگام خواب می تواند مناسب ترین پیشنهاد برای این کار باشد. درست است این مدت زمان به شدت از زمان سوخت گیری موتورسیکلت های بنزینی بیش تر است اما با یک حساب سرانگشتی و یک نگاه کوچک به مزایای موتور برقی ها، احتمالا آن ها انتخابی بسیار مناسب برای سفرهای درون شهری باشند.

 

الکتریک اسکوتر به منظور فراهم آوردن شرایط بهتر برای مشتریان و کاربران خود شرایط فروش موتور برقی های خود را به دو صورت نقد و اقساط و به این شکل ارائه می کند.

شرط لازم و کافی برای قبول شرایط قسطی، معدل ته نشین مناسب و متناسب با قیمت هر محصول می باشد و خرید فقط با معرفی یک حساب دسته چک دار مقدور است.

معرفی یک حساب با گردش و معدل ته نشین مناسب + معرفی یک حساب دسته چک دار

برای مقایسه ی قیمت های موتور برقی ، توضیحات و سفارش، از صفحه ی لیست قیمت موتور برقی دیدن کنید.

موتور برقي- موتور سيكلت برقي- فروش انواع موتور سيكلت برقي