مینی موتور برقی

به دنیای مینی موتورهای برقی خوش آمدید!

مینی موتورهای برقی

نه یک اسکوتر برقی تنها هستند و نه یک موتور سیکلت ، آن ها مینی موتور برقی هستند ؛ یعنی ترکیبی از هر دو . وقتی به مینی موتورهای برقی نگاه می کنید گویا یک اسکوتر و یک موتور را در هم ادغام کرده باشند .اگرچه ممکن است  در نگاه اول آنقدر لوکس یا مدرن به نظر نیایند ، اما آن قدر ظاهرشان چشم نواز و دلرباست که بعید است آرزوی داشتنش را نکنید . خریداران مینی موتورهای برقی افرادی فوق العاده خاص و حساس هستند که کارایی را فدای زیبایی وسیله ی خود کرده اند .مینی موتورهای برقی حسی نوستالژیک به شما می دهند مثل دوربین های آنالوگ چاپ فوری قدیمی !

مینی موتور برقی نوع دیگری از انواع موتور اسکوترها است که هم مدل های تاشو و بسیار کاربردی مثل پاورکروز یا PRL800 و … جزء آن ها به حساب می آیند و می توان به راحتی آن ها را در صندوق عقب خودرو جاگذاری کرد و هم مدلی مثل هارلی (چرخ پهن) در دسته بندی آن ها قرار می گیرد. با آمدن باتری های 12 و 15 آمپرساعتی (به بالا) رقابت سختی بین این مینی موتورهای برقی و دوچرخه های برقی به وجود آمد .

هر کدام از این دو دسته بسته به نیاز شما دارای مزایای بسیاری هستند اما حالا که در اینجا حرف از مینی موتور های برقی است بهتر است بدانید که موتور اسکوترهای پاورکروز یا PRL800 دارای توان 350 واتی ، ماکزیمم سرعت 28 کیلومتر بر ساعت و توان پیمایش 35 کیلومتر با هر بار شارژ 4-3 ساعته و مینی موتور برقی هارلی دارای توان 800 واتی ، ماکزیمم سرعت 45-35 کیلومتر بر ساعت و توان پیمایش 45-40 کیلومتر با هر بار شارژ 4-3 ساعته هستند.

انواع مینی موتور برقی هم شکل و شمایلی کاربر پسند و هم کارآیی هایی مفید مثل تاشو بودن برای سفرهای ترکیبی روزانه ، توان پیمایش بالا و سرعت مناسب و قابل کنترل دارند که در کنار مزایایی چون عدم نیاز به گواهینامه و پلاک ، قیمت مناسب ، کاهش هزینه های سوخت و استهلاک ، کمک به محیط زیست و ترافیک ، یک مجموعه ی فوق العاده کارآمد از خوبی ها در واقع به وسیله ی آن ها کنار هم جمع آوری شده است.

چه دختر باشید و چه پسر ، هر سنی داشته باشید و با هر سلیقه ای که باشید ، مینی موتورهای برقی با کیفیت ، دوام ، ظاهر و مزایایی که دارند احتمالا مورد پسندتان واقع خواهند شد ، هرچند استفاده از مدل هایی مثل هارلی برای بانوان طبیعتا در کشور ما دارای محدودیت هایی خواهد بود ، اما به طورکلی این مینی موتورهای برقی آنقدر خوب بوده اند که چند سالی است در شهرهای مختلف اروپایی ، آمریکایی و شرق دور به شدت پر طرفدار شده اند.

تمامی اجزاء و مولفه های پیمایشی و حرکتی مثل سرعت ، عملکرد ترمز ، باتری ، موتور ، دسته و زین در بهترین وضع خود عمل خواهند کرد و این می تواند خیال شما را از بابت اعتماد به مینی موتورهای برقی ظرف مدتی کوتاه به شدت بالا ببرد.