شرایط و مراحل خرید محصولات

تیم ES Group  به منظور ایجاد شرایط مناسب تر برای مشتریان گرامی خود که دوست دار محیط زیست خود و نیز هزینه های حمل و نقلی روزمره هستند، شرایط فروش انواع محصولات خود، از جمله دوچرخه برقی و موتور برقی های با درجه کیفی A را به شکل زیر فراهم آورده است:

به صورت نقدی با تخفیف های فصلی، دوره ای و مناسبتی

به صورت اقساط با بهترین شرایط

در قسمت پایین می توانید شرایط خرید اقساطی را به شکل کامل مطالعه کنید. هم چنین در هر مرحله از خرید، از مشاوره و خرید تا خدمات پس از فروش، شما از حمایت تیم الکتریک اسکوتر (ES) بهره مندید تا با خیال راحت و در کنار هم شرایط جا انداختن فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه ی برقی سبک (LEVs) را فراهم کنیم.

1-  قیمت خرید محصولات، در صورتی که کاربر حضوری یا اینترنتی به صورت نقدی خرید کند، مشمول تخفیف مندرج برای هر محصول می شود. این امر به منظور تشویق کاربران گرامی به خرید نقدی می باشد. برای مشتریان حضوری، تحویل محصول در محل فروشگاه مرکزی ES و در زمان خرید انجام می گیرد.

برای مشتریان گرامی، بلافاصله بعد از پرداخت بهای محصول و ارسال عکس رسید از طریق شبکه های اجتماعی، محصول در کوتاه ترین زمان ممکن توسط باربری های صاحب اسم و رسم شهر تهران و با ارائه ی بارنامه ی معتبر ارسال می گردد.

2-  در صورتی که کاربران گرامی قصد خرید به صورت اقساطی داشته باشند، باید ابتدا با تایپ کردن آدرس زیر در مرورگر خود، اطلاعات لازم جهت استعلام حساب را پر کنند و ثبت نام اینترنتی را انجام دهند. در هر مرحله از این ثبت نام می توانید با تماس با ما از طریق شماره های موجود در سایت، راهنمایی کامل تری از چگونگی ثبت نام دریافت کنید.

لینک ثبت نام شرایط اقساطی:  bycheck.ir/credit/order/19

برای ثبت نام، اطلاعاتی نظیر موارد زیر از صاحب دسته چک نیاز است و در انتها کد پیگیری مختص شما به شما داده می شود که باید برای پیگیری جواب استعلام آن را نزد خود نگاه دارید.

پس از پر کردن فرم و انجام ثبت نام در تماس های مشاوره ای و یا در شرایط حضوری، جواب استعلام حساب حداکثر ظرف دو روز آینده اعلام می شود. این پاسخ به دو شکل قبول یا مردود خواهد بود و حاصل آن از طریق تایپ کردن آدرس زیر در صفحه ی مرورگر اینترنت قابل رویت می باشد:

لینک پیگیری شرایط اقساطی:   bycheck.ir/credit/status/19

3-  در صورت قبول پاسخ استعلام یک کاربر، به میزان حداقل یک چهارم (یعنی 25 درصد) قیمت نقدی محصول پرداخته شده و مابقی مبلغ بسته به شرایط و تمایلات هر شخص از 1 تا 24 ماه قابل قسط بندی خواهد بود. میزان سود برای این میزان باقی مانده، 1.9 درصد بسته به تعداد ماه های هماهنگ شده به اضافه ی یک ماه کارمزد کل می باشد. یک هزینه ی بسیار کم نیز جهت هزینه ی اعتبارسنجی و تاییدیه ی چک ها به طور جداگانه دریافت می شود.

برای مثال اگر قیمت محصولی 16 میلیون تومان بوده و 5 درصد تخفیف برای خرید نقدی آن در نظر گرفته شده باشد، در خرید نقدی، قیمت خرید برابر با عدد 15,200,000 تومان خواهد بود.

برای خرید اقساطی نیز در صورت قبول استعلام کاربر گرامی، حداقل مبلغ 3.800.000 تومان (یعنی یک چهارم عدد 15.200.000 تومان) به عنوان پیش پرداخت، پرداخت می شود و مبلغ 11.400.000 تومان باقی می ماند. این که این میزان باقی مانده وارد پروسه ی قسطی شود باعث می شود که به این عدد در ابتدا 5 درصد قیمت اولیه ی محصول (درصد حق العملکاری و پرداخت قسطی) افزوده شود (یعنی 760.000 تومان).

توضیح آن که به این عدد مبلغ 76.000 هزینه ی استعلام حساب و به ازای تعداد چک دریافتی نیز مبلغ 1000 تومان برای هر چک هزینه ی وصول چک به اعداد قبلی اضافه می شود.

حال اگر شخصی تمایل به پرداخت در 9 ماه (در قالب مثلا 3 چک) را داشته باشد، آن گاه 9 به علاوه ی 1 (یعنی 10) ضربدر 1.9 (معادل 19) درصد سود به مبلغ حساب شده در بالا تعلق خواهد گرفت. (برای هر ماه 31 روزه به جای ماهی 1.9 درصد، عدد 1.963 در محاسبات وارد می شود.) خلاصه ی این محاسبات در زیر آمده است:

12.239.000=11.400.000+760.000+76.000+3000

14.565.000=1.19*12.239.000

در خرید اقساطی برای ساکنین سایر شهرها به جز تهران، ارسال مرسوله بعد از پرداخت پیش پرداخت (از طریق موبایل بانک، اینترنت بانک یا دستگاه ATM) و همچنین رسیدن و تایید چک ها به فروشگاه مرکزی ES صورت خواهد گرفت.

نکته: فواصل زمانی چک ها می تواند به هر کدام از حالات زیر باشد:

ماهانه – مثلا 6 فقره چک در 6 ماه (یک ماه بعد، دو ماه بعد، …)

دوماهه – مثلا برای خرید یک ساله، با 6 فقره چک (یعنی فواصل 2 ماهه)، اولین پرداختی 45 روز بعد از زمان خرید (15 روز کم تر از بازه ی 2 ماهه) و مابقی پرداختی ها به فواصل 2 ماهه خواهند بود.

سه ماهه – مثلا برای خرید یک ساله، با 4 فقره چک (یعنی فواصل 3 ماهه)، اولین پرداختی 2 ماه بعد از زمان خرید (1 ماه کم تر از بازه ی 3 ماهه) و مابقی پرداختی ها به فواصل 3 ماهه خواهند بود.

چهار ماهه – مثلا برای خرید یک ساله، با 3 فقره چک (یعنی فواصل 3 ماهه)، اولین پرداختی 2 ماه بعد از زمان خرید (وسط بازه ی 4ماهه) و مابقی پرداختی ها به فواصل 4 ماهه خواهند بود.

4-   در گام انتهایی خرید، برای محصولاتی که دارای سند می باشند، سند محصول ظرف 20 تا 30 روز به کاربر گرامی تحویل داده خواهد شد. هم چنین فروشگاه ES از یک تیم تخصصی تعمیرات که اشراف کاملی بر روی وسایل نقلیه ی برقی سبک (LEVs) دارند بهره مند است که چه برای فروش محصولات خود و چه محصولات متفرقه، توان عیب یابی و انجام تعمیرات توسط این گروه نیز وجود دارد.

با فالو کردن پیج اینستاگرام ES، از طریق اینجا، در زمان خرید از تخفیف Follow-Discount ما بهره مند شوید