چگونه استفاده از یک دوچرخه برقی چند برابر بیش تر از یک دوچرخه ی معمولی در سفرهای شهری به ما کمک می کند؟


چگونه استفاده از یک دوچرخه برقی چند برابر بیش تر از یک دوچرخه ی معمولی در سفرهای شهری به ما کمک می کند؟

موتور برقی مادو

امروزه فرهنگ استفاده از دوچرخه و دوچرخه برقی به عنوان یک عضو جدا ناپذیر در سفرهای شهری، به ویژه در شهرهای شلوغ و پر ترافیک دنیا، رایج شده و آن دسته از کاربران باهوش که به فکر سلامتی خود هستند، از آن به عنوان یک راه حل عملی برای فرار از ترافیک و ذخیره ی زمان استفاده می کنند. اما یک سوال مهم این است که اصلا تفاوت دوچرخه و برقی برقی تا چه حد است و تا چه میزان می توان استفاده از دوچرخه برقی را به نسبت یک دوچرخه ی ساده تعمیم داد؟ با ما همراه باشید تا با دریچه های جدیدی از کاربری های دوچرخه برقی آشنا شوید.

یک دوچرخه برقی طبیعتا در مقایسه با یک دوچرخه ی معمولی، مجهز به یک الکتروموتور، یک باتری و نیز یک سیستم کنترلر برای برقراری ارتباط منطقی بین موتور و باتری و ایجاد مکانیزم حرکتی است. انواع دوچرخه برقی خود در توان ها و با کاربری های متفاوتی طراحی و ساخته می شوند اما آنچه وجه مشترک تمام آن هاست، برتری کاربردیشان به نسبت یک دوچرخه معمولی است. شما به عنوان یک کاربر که نگاهی نو به حمل و نقل شهری خود دارید بسته به مسیر میانگین روزانه ی خود بین مبدا و مقصد های گوناگون، نظیر خانه، مدرسه یا دانشگاه، محل کار، باشگاه و … یک مدل درخواست از وسیله ی نقلیه ی خود دارید. یک دوچرخه معمولی گرچه بسیار دلنشین و نوستالژیک نیاز شما را می تواند بر طرف کند، ولی در بسیاری از موارد و در مورد بسیاری از افراد فقط برای یک مدت کوتاه جوابگو خواهد بود و استفاده از آن برای مسیرهای طولانی یا مسیرهای واقع بر روی سربالایی ها به سرعت و بعد از چند مرتبه استفاده فرسایشی خواهد شد؛ به گونه ای که بسیاری از مخاطبان بعد از چند مرتبه استفاده به یک نظر مشترک می رسند: بیخیال، با همون ماشین یا تاکسی بریم بهتره! حال آن که یک دوچرخه برقی با هر نگاهی که به آن داشته باشید، چه ورزش و چه حمل و نقل پاک، سریع و ارزان، می تواند نه تنها در مورد کسانی که مسیرهای روزانه ی طولانی را طی می کنند که برای کاربرانی که با مسیرهای دارای شیب (مثل اغلب مسیرهای شمالی-جنوبی شهر تهران) مواجه هستند به بهترین شکل ممکن کمک کند تا سفر شهری خود را انجام دهند و بعد از آن یک لبخند رضایت بخش بزنند.
علاوه بر این، استفاده از سیستم های gps در کنار یک دوچرخه برقی می تواند شما را در جایگزین کردن یک مسیر معمول بین دو نقطه ی A و B با یک مسیر میانبر به شدت کمک کند؛ مثلا یک کاربر که در حالت عادی و در صورت نبود ترافیک مسیر بین دربند تا یوسف آباد را از مسیر اتوبانی ۱۴ کیلومتری و ظرف حدودا ۳۰ تا ۳۵ دقیقه می پیماید، می تواند یک مسیر ۸ کیلومتری با مدت سفر ۱۲ تا ۱۵ دقیقه ای را به راحتی و توسط یک دوچرخه برقی با سرعت میانگین ۲۵ تا ۳۰ کیلومتر بر ساعت جایگزین کند. همچنین در مسیر برگشت که سربالایی است نیز هیچ گاه اذیت نمی شود و این سبب می گردد که این کاربر چنین تجربه ی سفری را بار دیگر هم تکرار کند.
آن چه ما به طور کلی و به عنوان جمع بندی در این مقاله به شما خوانندگان و کاربران عزیز ارائه می دهیم “بهینه کردن زمان، مسافت و مد حمل و نقل شهری” شما است که بدین منظور استفاده از دوچرخه و چند سطح از آن کارا تر و بهتر دوچرخه برقی می تواند یک پیشنهاد عملی ‌و اغواکننده باشد. این را به یاد داشته باشید که با یک دوچرخه برقی، شما گویا یک دوچرخه ی قوی و در عین حال یک موتور برقی را به طور همزمان در اختیار دارید و بسته به نیاز و مسیرتان خواسته های مختلف خود را از آن طلب می کنید.

با کلیک روی اینجا، شما می توانید با بهترین مدل های دوچرخه برقی موجود در بازار کشور بیشتر آشنا شوید.

دوچرخه برقی

lموتور برقيموتور برقی ارزانموتور برقی ثمینموتور برقی کویرموتور برقی مادوموتور سيكلت برقيموتورسیکلت برقی اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 72 = 75