فروشگاه و کادر تخصصی

خرید اینترنتی – خرید حضوری   فروش انواع موتور برقي-دوچرخه برقي و انواع اسكوتر

فروش موتور برقي-دوچرخه برقي و اسكوتر هوشمند

فروشگاه مرکزی ، خرید حضوری – فروشگاه اینترنتی ، خرید و ارسال سریع
اسکوتر برقی برای عرضه ی بهترین کیفیت ها در عرضه ی محصولات متنوع و خدمات پس از فروش، دارای یک فروشگاه مرکزی یا Showroom مجهز در کنار مرکز تعمیرات تخصصی انواع اسکوترهای برقی، دوچرخه های برقی و موتورسیکلت های برقی است.

اگرچه “اسکوتر برقی” از یک سایت و کانال جامع و کامل بهره مند است که به موازات آن، می توانید به صورت تلفنی از مشاوره های مشاوران متخصص ما بهره مند شوید و با خیال جمع خرید خود را انجام دهید، اما پیشنهاد ما این است که در کنار فروشگاه اینترنتی و از راه دور ما، در صورت امکان به شکل حضوری به “فروشگاه اسکوتر برقی” مراجعه کنید و خرید خود را حضوری انجام دهید.

برای کلیه ی مشتریان گرامی، به ویژه دوستان عزیز شهرستانی، خرید اینترنتی از طریق سایت ، تلگرام و مشاوره ی تخصصی صورت می گیرد و ارسال محصول به وسیله ی تیپاکس (یک روزه) صورت می گیرد تا شما را به بالاترین سطح رضایتمندی برساند.

چه برای خرید اینترنتی و چه خرید حضوری، “اسکوتر برقی” با کادر فنی و فروش حرفه ای به مشتریان و کاربران عزیز وسایل نقلیه ی برقی سبز خدمت رسانی می کند. حفظ احترام و کسب رضایتمندی شما برای ما یک شعار نیست ، و هدف اصلی ما ایجاد فرهنگ درست استفاده از این وسایل نقلیه به عنوان نسل آینده ی حمل و نقل کشور است.

حمایت “اسکوتر برقی” تمام مراحل یعنی مشاوره، خرید، ارسال، خدمات پس از فروش بی نظیر و پاسخگویی آنلاین یا حضوری برای شما را شامل می شود.

مديران گروه اقتصادي و بازرگاني الكتريك اسكوتر

پارسا هشترودی

مدیرعامل

مدیر عامل شرکت اسکوتر افرا، نایب رئیس هیات مدیره ی مجموعه ی الکتریک اسکوتر، رئیس مجموعه ی توسعه ی سرمایه گذاری پارسیان بین الملل

فرشاد یعقوبیان

مدیر فنی و فروش

مدیر عامل شرکت نمایندگی اسمارت بالانس ایران، رئیس هیات مدیره ی الکتریک اسکوتر، مدیر بازرگانی اسکوتر افرا

محمد محدث

مدیر فروش و گارانتي

مسئول فروش مجموعه ی الکتریک اسکوتر و عضو تیم تکنسین موسسه ی اسمارت بالانس ایران