چرا محیط زندگی شهری ما به یک آلتنرناتیو مدرن برای حمل و نقل نیاز دارد؟


چرا محیط زندگی شهری ما به یک آلتنرناتیو مدرن برای حمل و نقل نیاز دارد؟

سیستم حمل و نقلی موجود بر پایه ی سوختن سوخت های فسیلی است که بسیار برای محیط زیست مضر و خطرناک است که این امر نیازمند یک تامین مداوم و غنی از سوخت ها و انرژی های فسیلی دارد ، با این که این منابع تجدید ناپذیرند.هم چنین با یک مقایسه ی ساده بین وضعیت ترافیک 15 سال پیش با ترافیک کنونی شهرها در اکثر مناطق دنیا ، حتی هضم وخیم تر شدن این اوضاع در سال های آتی هم دشوار می باشد.به همین دلایل و نیز دلایل بیشمار دیگر،  باید برای تغییر این روند و رسیدن به یک سیستم حمل و نقل پایدار ، ارزان تر و تمیز برای آینده اقدام کنیم.

29

قیمت موتور سیکلت برقی ارزان

هرچند در بسیاری از کشورهای دنیا چون آلمان ، هلند ، ژاپن ، آمریکا و حتی تا حدودی در ایران خودمان ، گروه زیادی از مردم به این نگرش رسیده اند اما برای رسیدن به اهداف یاد شده ، به تعداد خیلی بیشتری از مردم برای اجرای این اهداف نیاز هست.

30

در اینجا یک مرور بر محدودیت های زیست محیطی که ما را مجاب به استفاده از یک سیستم حمل و نقلی نوین می کنند ، انجام می دهیم :

  • سوخت های فسیلی محدود هستند.
  • مصرف جهانی سوخت های فسیلی دائما درحال افزایش هستند که بخش زیادی از این مصرف به بخش حمل و نقل مربوط می شود.
  • سوختن سوخت های فسیلی مقدار زیادی گازهای گلخانه ای همچون کربن دی اکسید وارد هوایی که آن را نفس می کشیم می کند.
  • تجمع گازهای گلخانه ای از دلایل اصلی افزایش گرمای کره ی زمین که از مهم ترین چالش های زیست محیطی است ، می باشد.
  • نتایج آماری داشنمندان بیان می کند که بیش ترین دلیل این افزایش گرمای کره ی زمین ، فعالیت های انسانی همچون حمل و نقل و کارخانه ها هستند.
  • تغییرات اقلیمی زمین و آلودگی هوا اثرات منفی و دراز مدت بر سلامت انسان ها و محیط زیست دارد.
  • حدود یک سوم رد پای کربن و تغییرات تدریجی اقلیم زمین ، از صنعت حمل و نقل نشئت می گیرد که عمدتا به علت افزایش استفاده از وسایل نقلیه ی معمول بنزینی یا گازوییلی است.

قیمت موتور سیکلت برقی ارزان

این موارد شاید موضوعات مهمی باشند که هرروز زیاد راجع به آن ها از اینور و آنور می شنویم اما شاید باید این احساس مسئولیت و خطر نسبت سلامت خود و محیط زیستمان را بیش تر از پیش جدی بگیریم . در واقع زمان آن رسیده که کم کم به تعهد خود نسبت به سلامت خود و دیگران ، محیط زیست ، ترافیک و … عمل کنیم .با این نگرش ، مطمئنا در سال های نزدیک با افزایش شناخت تعداد بیش تری از افراد جامعه نسبت به وسایل نقلیه ی سبک برقی(LEVs) ، شاهد به ایده آل نزدیک شدن این طرح خواهیم بود و بیش تر راجع به آن می شنویم و می بینیم.

 

دوچرخه برقیموتور برقی

دوچرخه برقی ارزاندوچرخه برقی تاشودوچرخه برقی دست دومقیمت موتور برقی ثمینقیمت موتور سیکلت برقی ارزانموتور برقی کویرموتور برقی لیفانموتور برقی هیلتونموتور برقی وسپاموتور سيكلت برقيموتورسیکلت برقی اصفهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =