فروش دوچرخه های شارژی و دوچرخه برقی نوجوانان و بزرگسالان

قیمت روز انواع دوچرخه برقی و دوچرخه شارژی بهمراه تست درایو رایگان و مشاوره تخصصی  در مجموعه الکتریک اسکوتر

مقایسه شرایط فروش و قیمت نقدی محصولات با تخفیف ویژه و ارائه گارانتی معتبر و خدمات پشتیبانی پس از فروش توسط کادر حرفه ای بازرگانی الکتریک اسکوتر

لیست قیمت دوچرخه برقی - دوچرخه شارژی

دوچرخه برقی ژنگبو 500 وات سایز 26

 • قیمت نقدی با تخفیف ویژه:  250,000,000
 • قابلیت تبدیل به شرایط اقساط با 25 درصد پیش پرداخت

zhengbu site 600x600 1
752471854263a82f5715321663a179ee 1

دوچرخه برقی ژنگبو سایز 20 تاشو 500 وات

 • قیمت نقدی با تخفیف ویژه:  280,000,000
 • قابلیت تبدیل به شرایط اقساط با 25 درصد پیش پرداخت

دوچرخه برقی فت بایک بنشی 500 وات

 • قیمت نقدی با تخفیف ویژه:  205,000,000
 • قابلیت تبدیل به شرایط اقساط با 25 درصد پیش پرداخت

1
دوپرخه برقی اورلرد 1000 وات فول ​

دوپرخه برقی اورلرد 1000 وات فول

 • قیمت نقدی با تخفیف ویژه:  300,000,000
 • قابلیت تبدیل به شرایط اقساط با 25 درصد پیش پرداخت

دوچرخه برقی بی ام دبلیو (BMW) 500 وات فول

 • قیمت نقدی با تخفیف ویژه:  260,000,000
 • قابلیت تبدیل به شرایط اقساط با 25 درصد پیش پرداخت

دوچرخه برقی بی ام دبلیو (BMW) 500 وات فول
دوچرخه برقی فایتر 500 وات ​

دوچرخه برقی فایتر 500 وات

 • قیمت نقدی با تخفیف ویژه:  260,000,000
 • قابلیت تبدیل به شرایط اقساط با 25 درصد پیش پرداخت

دوچرخه برقی

91402 1132816213 دوچرخه شارژی راب استپ robstep x1 e1644679151924

دوچرخه برقی چیست ؟

دوچرخه برقی دارای یک موتور الکتریکی کوچک بوده که به دوچرخه سوار در پدال زدن کمک میکند. دوچرخه های برقی در انواع بسیار مختلفی در دنیا تولید میشود که برخی از انواع آن دارای موتور الکتریکی بزرگی بوده و بیشتر شبیه به موتور سیکلت کوچک هستند؛ تا هنگامی که امکان پدال زدن برای فرد وجود داشته این وسیله دوچرخه برقی نام دارد، هرچند که موتور الکتریکی آن بزرگ باشد.

برخی از کشورها برای استفاده و راندن دوچرخه برقی قوانین مختلفی دارند.

دوچرخه برقی چگونه کار میکند؟

همانطور که بیان شد دوچرخه برقی دارای موتور الکتریکی کوچک بوده که عملیات پدال زدن را برای دوچرخه سوار آسانتر میکند. این موتور الکتریکی انرژی مورد نیاز خود را از طریق یک باتری کوچک تامین میکند. در برخی از دوچرخه های معمولی با نصب یک دینام کوچکبر روی لاستیک عقب، لامپ جلوی دوچرخه را روشن میکردند؛ حال این روند جریان الکتریکی را برعکس کرده و به جای لامپ یک باتری کوچک قرار دهید، موتور کوچک یا دینام با انرژی باتری لاستیک عقب دوچرخه را شروع به چرخاندن میکند و این عملیات عمل پازدن رابرای دوچرخه سوار با سهولت همراه میسازد.

انواع دوچرخه برقی

دوچرخه برقی را میتوان بهطور کلی به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد. این دسته بندی شامل قدرت کامل و قدرت کمک است. نحوه طراحی موتور الکتریکی در هر یک از این مدل با دیگری متفاوت است.

قدرت کامل

این دوچرخه های برقی برای کمترین میزان پدال زدن در فاصله های کوتاه طرح ریزی شده اند. این دوچرخه ها از یک باتری بزرگ و قدرتمند بهر همند بوده و همچنین دارای یک موتور سنگین، قوی و محکم هستند. این مدل دوچرخه با این نوع طراحی موتور و باتری مخصوص افرادی بوده که از پدال زدن نفرت داشته و از طرفی علاقه مند به دوچرخه سواری هستند.

به دلیل استفاده از قدرت کامل توسط رکاب دوچرخه، این مدل دوچرخههای برقی دارای محدودیت مسافت هستند و مقدار آن در حدود 16 تا 30 کیلومتر است.

قدرت کمک

این نوع دوچرخه برقی با نام کمک  پدال نیز شناخته میشود. طراحی سیستم موتور و باتری آن به شکلی بوده که در کنار رکاب زدن هرگاه فرد احساس خستگی کرد بتواند از آن استفاده نماید. همچنین در مسیرهای شیبدار که عمل رکاب زدن بسیار سخت بوده تنظیمات قدرتکمک این دوچرخه میتواند به یاری دوچرخهسوار آید. به دلیل کمکی بودن قدرت موتور الکتریکی و باتری این دوچرخه، میزان محدودیتمسافت آن نسبت به مدل قدرت کامل بیشتر بوده و در حدود 80 تا 145 کیلومتر است.

اجزای دوچرخه برقی

دوچرخه برقی نسبت به یک دوچرخه معمولی دارای قطعات و اجزای بیشتر و همچنین پیچیدهتری است. این اجزا شامل موارد زیر است.

کنترلر یا درایور دوچرخه بر قی

همان طور که از نام این قطعه پیدا بوده وظیفه آن کنترل و هدایت است. با ورود ولتاژ به داخل آن، میزان آمپر خروجی برای حرکت موتور و بهدنبال آن حرکت دوچرخه برقی ایجاد میشود. مقدار چرخش موتور الکترویکی از طریق این کنترلر صورت میپ ذیرد و این قطعه فرمان افزایشیا کاهش ولتاژ بر ای چرخش موتور را از دسته گاز دریافت میکند.

دسته گاز و ترمز دوچرخه بر قی

یکی دیگر از اجز ای دوچرخه برقی دسته گاز است که وظیفه کنترل سرعت دوچرخه را برعهده دارد. این قطعه به صورت ولوم بر ر وی دست هیدوچرخه قرار دارد. ترمز دوچرخه بر قی عملیات نگهداشتن دوچرخه را انجام میدهد. در صورت خرابی یا شکستگی این دو قطعه باید آنها راتعویض نمود و امکات تعمیر آن در بی شتر موارد وجود ندارد.

نمایشگر دوچرخه برقی

یک صفحه نمایشگر کوچک که بر ر وی دسته دوچرخه نصب م یشود و راکب میتواند عملکرد موتور، شارژ و م یزان سرعت دوچرخه را در آنمشاهده کند. در صورت آبخوردگی، این قطعه سوخته و باید تعویض شود.

سنسور پدال

همان طور که در ابتدا بیان شد، هدف از ساخت دوچرخه برقی ایجاد سهولت در رکاب زدن است. سنسور پدال به هنگام تشخیص عدم رکابزدن و خستگی میتواند دینام را به حرکت درآورد.

موتور دوچرخه برقی

این وسیله وظیفه به حرکت در آوردن چرخ عقب را برعهده دارد. ب هطور معمول قدرت آن بین ۲50 تا 1000 وات است. استهلاک این قطعهنسبت به سایر اجزای دوچرخه برقی بیشتر بوده و در صورت خرابی امکان تعمیر آن وجود دارد.

باتری دوچرخه برقی

وظیفه تامین ولتاژ بر ای به حرکت در آوردن موتور از طریق بات ری انجام  میشود. در گذشته از بات ر یهای لیتیوم خشک برای این منظور استفادهمیشد اما در حال حاضر و با توجه به پیشرفت تکنولوژی از مدل لیتیوم یون بهره میبرند. این نوع بات ری نسبت به مدل قبلی طول عمر بالاتر وقدرت بیشتری دارد. عمر مفید آن بین ۲ تا 4 سال است.

 

پاسخگویی به تمامی سوالات شما قبل و بعد از خرید توسط همکاران بخش فروش الکتریک اسکوتر

مشاوره رایگان
مکالمه آنلاین و تلفنی

شما می توانید برای طرح هرگونه سوال با همکاران ما تماس گرفته و از مشاوره تخصصی رایگان بهره مند شوید

دوچرخه برقی ایرانی

با توجه پیشرفت تکنولوژی در سالهای اخیر، کشور عزیزمان ایران نیز توانسته در امر تولید دوچرخه های برقی اقدام نماید. صنعت دوچرخه سازی در کشورمان سابقه ای بسیار طولانی دارد. با طرح دوچرخه های برقی و واردات دوچرخه هایی بی کیفیت از چین سبب شد تا مهندسین و طراحان داخلی برای ساخت دوچرخه های برقی اقدام نمایند. از طرفی دیگر دوچرخه های وارداتی با مشکل خرابی قطعات، نبود تعمیرگاه های مجاز، نبود متخصص در تشخیص عیب و نبود قطعات یدکی مواجه بودند. بدین ترتیب فرآیند تولید دوچرخه برقی ایرانی به طور رسمی و جدی آغاز شد.

خدمات و قطعات دوچرخه برقی

دوچرخه های برقی وارداتی به لحاظ خدمات و تامین قطعات در برخی موارد با مشکلات مختلفی مواجه هستند و همچنین اعمال تحریم ها یبین المللی علیه ایران سبب شده تا این مشکلات دوچندان شوند. با ورود مهندسین داخلی به حوزه دوچرخه های برقی این چنین مشکلات تاحد بسیاری برطرف شده و از لحاظ ارائه خدمات پس از فروش نیز بهتر شده است.

دوچرخه برقی کوهستان – دوچرخه برقی آفرود

دوچرخه ها به لحاظ نوع کاربری در انواع محتلفی تولید میشوند. دوچرخه برقی کوهستان یکی از انواع دوچرخه های برقی بوده که مناسب آفرود و کوهستان است. این نوع دوچرخه برقی نسبت به سایر دوچرخه های برقی معمولی و شهری دارای مقاومت و استهکام بیشتری بوده و دلیل آن استفاده در راه های سنگی و کوهستانی است. لاستیک های بزرگتر، بدنه بزرگ، سیستم ترمز ق وی و موتور برقی  مقاوم و قوی تر ازمه مترین ویژگیهای دوچرخه برقی آفرود است. با توجه به این ویژگی های مهم قیمت آن نیز به طبع نسبت به دیگر دوچرخه های برقی بیشتر است. به دلیل استفاده در راه های ناهموار و سنگی استهلاک آن نیزنسبت به مدل شهری آن بسیار بیشتراست.

شرایط فروش نقد و اقساط دوچرخه برقی

فروشگاه ها و شرکت های واردکننده مختلفی در زمینه عرضه دوچرخه های برقی فعالیت دارند که شرایط فروش آنها نیز با یکدیگر متفاوت هستند. هر شرکت براساس برنامه های مالی و تسهیلاتی خود اقدام به فروش اقساطی دوچرخه های برقی میکند. بر ای اطلاع کامل از برنامه فروش نقدی و اقساطی دوچرخ ههای برقی میتوانید با واحد فروش الکتریک اسکوتر ارتباط برقرار کنید. برای ارتباط با کارشناسان فروش میتوانید با شماره 09120433920 تماس حاصب نمایید.

خرید اینترنتی دوچرخه برقی

پیشرفت تکنولو ژی و گسترش اینترنت در سا لهای اخیر این امکان را در اختیار کاربران و مشتریان قرار داده تا بتوانند محصولات مورد نظرخود را از طریق فروشگاه های مجازی انتخاب و خریداری کنند.  فروشگاه آنلاین الکتریک اسکوتر با ارائه بهترین و بروزترین دوچرخه های برقی این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده تا بتوانند محصول مورد نظر خود انتخاب و خریداری کنند.

وجود عکسهای مختلف از دوچرخه برقی، ارائه اطلاعات کامل از دوچرخه برقی و امکان ثبت نظرات و پیشنهاد سبب شده تا مشتریان بتوانند امر انتخاب و خریدار به سهولت انجام دهند. همچنین وجود مشاوره آنلاین رایگان ۲4 ساعته از دیگر امکانات مفید این وب سایت است.

مشتریان عزیز میتواند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالات مختلف خود از این پل ارتباطی استفاده نمایند.

لیست قیمت دوچرخه برقی

باتوجه به وجود تنوع بسیار در تولید و عرضه دوچرخه های برقی داخلی و خارجی و همچنین نوسانات در بازار ارز و قطعات، در برخی موارد امکان تهیه لیست قیمت قطعی برای دوچرخه های برقی وجود ندارد؛ بنابراین پیشنهاد میشود برای اطلاع از قیمت دوچرخه های برقی با واحد فروش و کارشناس آنلاین در ارتباط باشید. برای انجام این امر میتوانید از پلهای ارتباطی قرار گرفته شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

سوالات متداول قبل از خرید دوچرخه برقی

در بسیاری از موارد ممکن است مشتریان به هنگام انتخاب و خرید دوچرخه برقی خود با سوالات و ابهامات مختلفی مواجه شوند. بر ای برطرف سازی این مهم علاو ه بر بهر ه مندی از قسمت نظرات و پیشنهادات درج شده در پایین صفحه ارائه محصول، میتوانند از مشاوره رایگان آنلاین برای دریافت پاسخ سوالات خود قبل از خرید دوچرخه برقی بهر همند شوند.