آموزش طرز استفاده از انواع وسایل نقلیه ی برقی سبک (LEVs)


دوچرخه برقي

اسکوتر نام یک وسیله بازی مخصوص بچه هاست که مدت بسیار زیادی از دوره آنها میگذرد اما اسکوتر برقی با تمام تشابه اسمی که با اسکوتر های قدیمی دارد توانسته اینبار نظر تمام بزرگسالان و کودکان و همه ی اقشار را به خود جلب نماید.

کار با اسکوتر به قدری ساده و آسان است که در ابتدا تنها نیاز است تا 10 دقیقه با آن تمرین نموده و رفته رفته دقت حرکت و سرعت آن را می توانید در سطحی حرفه ای تجربه نمایید.

در اینجا نگاهی به نحوه ی آموزش و طرز استفاده از انواع مختلف وسایل حمل و نقل سبز شهری داریم.

نحوه استفاده از اسکوتر های هوشمند به آسانی و به صورت زیر می باشد :

فقط کافی است بار اول و در هنگام خرید و یا به وسیله ی کسی که به عملکرد این وسایل آگاه است ، بدن خود را با نحوه ی حرکت این وسایل آگاه کنید . بر خلاف تصوری که در نگاه اول از ظاهر این وسایل بر می آید ، استفاده و نحوه ی کار آن ها بسیار آسان بوده و خیلی زود بر آن مسلط می شوید.

اما به عنوان یک راهنمای کلی ، نکات زیر را در خاطر داشته باشید :

*ابتدا یک پای خود را روی اسکوتر هوشمند خود قرار داده و با حالت دادن به پنجه و پاشنه ی پای خود از نحوه عملکرد اسکوتر در جلو و عقب رفتن مطلع می شوید.

*کمی بعد تر با کمک فردی دیگر به صورت کامل روی اسکوتر ایستاده و با دو پا اسکوتر را به حرکت وا میدارید تا پاها و بدن شما با دقت اسکوتر و تغیرات حرکتی اسکوتر آشنا شود.

 

 

 

*حالا در این بخش حرکات سخت تر و حرفه ای تری را با اسکوتر تمرین کنید تا از امکانات اسکوتر خود مطلع شوید و به نوعی این کار به شما کمک میکند که استفاده ی آسان تر و لذت بخش تری با اسکوتر خود داشته باشید.

در مورد ناین بات ها و سگوی ها و برخی اسکوترهای هوشمند دیگر که قابلیت تعادل خودکار(Self-Balance) دارند نحوه ی حفظ تعادل هم آسان تر صورت می گیرد.

طرز استفاده از اسکوترهای برقی تاشو را همان طور که از ظاهرشان معلوم است ، راحت تر خواهید آموخت.

در مورد موتور اسکوترهای برقی ، دوچرخه های برقی و موتورسیکلت های برقی هم دغدغه ی یادگیری زیادی متوجهتان نیست چون تا حدود زیادی مشابه استفاده از دوچرخه ها و موتورهای معمول می باشند ؛ البته در مورد موتور سیکلت های برقی طبیعی است که نیاز به مهارت قبلی یا تمرین برای کسب مهارت وجود دارد.

News Scooter

دوچرخه برقيدوچرخه برقی ارزاندوچرخه برقی تاشودوچرخه برقی دست دومدوچرخه برقی شهري

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 7