اسکوتر برقی هوشمند

اسکوتر هوشمند

تمایل به طی کردن مسیر با سرعت بالا و قدرت مانور فوق العاده شاید همان چیزی باشد که هر کسی را به وجد آورد.اسکوترهای هوشمند برقی همان انقلاب بزرگ در متدهای حمل و نقل شخصی هستند که با کاربری های جذاب و مختلفی که دارند امروزه کسی نیست که آن ها را نشناسد یا نسبت به آن ها بی تفاوت باشد.

اسکوترهای هوشمند برقی همان قدر جذّاب هستند که از شکل و شمایلشان معلوم است و شما را با خود به جایی می برند ، کیلومترها دورتر از تخیّلاتتان .

قدرت مانور بالا ، سرعت قابل تنظیم ، طرح و رنگ و مدل های بی شمار، و در نهایت راحتی استفاده از اسکوترهای هوشمند برقی باعث شده تا این اسکوترها اولویت اوّل خیلی از ما با هر رده ی سنّی ، برای گرفتن یک هدیه ی تمام عیار و بی نظیر باشند.

برای استفاده از این اسکوترهای برقی هوشمند ، تمام چیزی که باید بلد بود ایستادن روی آن هاست ، و هدایت و کنترل رو به جلو ، عقب و حتی چرخش به چپ و راست به راحتی با تغییر زاویه ی بدن و مانور وزن بدن روی اسکوتر ها انجام می شود.

اسکوتر های برقی هوشمند در انواع مختلف مدل ها، مناسب برای هر رده ی سنّی و قابل استفاده در محیط کار ، خیابان و از همه مهم تر برای اوقات فراغت و تفریح (حتی بر روی سطوح شیب دار) است.
مدل های معمولی اسکوتر های هوشمند(6.5  ، 8 و 10 اینچی) برای استفاده های داخل شهری و بر روی زمین های هموار تر در طرح ها و رنگ های وسوسه بر انگیز ، و مدل های لوکس آفرودی این اسکوتر ها (مدلKIWANO و HUMMER) برای استفاده در شرایط زمینی سخت تر ، دست شما را برای انتخاب کردن مدل مورد نیاز خود باز می گذارند .

دوام بالای اسکوتر های هوشمند برقی ، باتری های لیتیومی قوی 4400 میلی آمپری که قابلیت شارژ با برق شهری را دارند ، موتورهای 350 یا 400 واتی براشلس ، شاسی های آلومینیومی با تحمّل وزن 120 کیلوگرم و سرعت قابل تنظیم 15 تا 20 کیلومتر بر ساعت این اسکوتر ها در کنار طرّاحی های جذّاب ، لامپ های LED و Bluetooth ، یک وسیله ی چند منظوره و قدرتمند را موجب شده اند که رضایتمندی بالای استفاده کنندگان را به همراه داشته است.