اسکوتر برقی تاشو

اسکوتر تاشوی برقی

اسکوتر تاشوی برقی با وزن کم ، قابلیت حمل آسان و طرّاحی جذّاب ، امکان ذخیره ی زمان زیادی را در روز و در مسیر به سمت کار، مترو و دیگر مسیر های شهری برای شما فراهم می کند. به همین علت است که استفاده از این اسکوترها در کشور های پیشتاز در صنعت همچون هلند،آلمان و سوئد به شدت افزایش یافته و طرفداران بسیاری با سنین مختلف را به خود جذب کرده است.

اسکوتر تاشوی برقی ضمن برخورداری از سرعت مناسب و ایمنی بالا در حرکت برای کاربران ،به علّت عدم تولید آلاینده ها ، نقش خود در تمیزی هوا را ایفا می کند و هم چنین به خاطر کاهش هزینه های جابه جایی حافظ کیف پول شماست!

ازاین اسکوترها به عنوان یک میانبر مناسب برای دور زدن مسیر های پر ترافیک تا رسیدن به ایستگاه مترو یا محل کار ، و نیز وسیله ای با کاربری بالا برای گشتن ، خرید کردن ، بازدید از نمایشگاه ها و کارخانه ها ، پارک، سوله ها و سالن های بزرگ و … استفاده می شود.

علاوه بر این ،اسکوتر تاشو برقی از محبوبیت بالایی نزد کودکان و نوجوانان برخوردارند که این امر به علّت طرّاحی جذّاب و جسورانه ،قابلیت حمل آسان و کاربری هیجان انگیز این اسکوتر ها می باشد.

دوام بالای ساختار این اسکوترها ، باتری لیتیومی قوی و با عمر بالای آن که به علّت استفاده از Kinetic Energy Recovery System یا سیستم ریکاوری انرژی جنبشی می باشد ، قابلیت پیمایش بالا با هر بار شارژ (نزدیک 30 کیلومتر) و سرعت مناسب با حداکثر سرعت 25 کیلومتر بر ساعت از دیگر امکانات بی نظیر این اسکوتر ها است.

همچنین با اپلیکیشن مخصوص این اسکوتر ، امکان آگاهی به سرعت ، سطح باتری و دیگر اطلاعات وجود دارد.

با توجه به مدرن و لوکس بودن مدل های جدید اسکوتر تاشوی برقی همچون شیائومی میژیا یا اکو رکو، در این جا سعی کرده ایم تا کاربری های زیاد و تجربه ی هیجان انگیز اسکوتر سواری با یک اسکوتر تاشوی برقی را در قالب ویدیوی روبه رو بیش تر نشان دهیم تا یک دید بازتر نسبت به آن ها برای شما به وجود بیاید.

همان طور که واضح است حرکت با این اسکوتر ها نه تنها به شدت جذاب و هیجان انگیز است، که برای فعالیت های تفریحی و سفرهای ترکیبی روزانه ی کاری یا تحصیلی در کنار اتومبیل شخصی، مترو، تاکسی، اتوبوس و … بسیار کارآمد خواهد بود.