از زمانی که واژه ی “اسکوتر برقی” فقط به عنوان یک اسباب بازی برای بچه ها به حساب می آمد که لذت بازی با آن ، آن ها را با خود به عالمی ماورای دنیا می برد و هر کس لااقل یکی از آن ها داشت تا جلوی دوستانش کم نیاورد زمان زیادی نمی گذرد. با این که شاید ده ،پانزده سال بیش تر از ساخت اولین اسکوتر ها نگذشته ، اما با گذر از آن دوره ، اکنون اسکوتر های برقی نقش های بیش تر و مهم تری را در دنیای حمل و نقل شهری ایفا می کنند.

 

بله! اسکوتر های برقی اینجا هستند تا همه از آن ها لذت ببرند.چرا نباشند وقتی که جنبه ی سرگرمی ، دوستدار محیط زیست بودن و راحتی در استفاده و حمل آن ها کافی است تا هر شخص با هر سن و سلیقه و تنوعی را به خود جذب کند؟ اسکوترهای برقی یک گزینه ی مناسب به جای ماشین و یک وسیله ی نقلیه ی مناسب ، پاک و با قیمت مناسب هستند که آنقدر تنوع دارند که بسته به نیاز کاربران از یک کودک خردسال یا یک جوان در مسیر کار یا دانشگاه تا مدیر یک کارخانه یا شرکت یا فرودگاه می تواند مدلی مناسب از اسکوترهای برقی را برای خود انتخاب کند.به همین دلیل است که نباید تعجب کرد وقتی که تعداد مشتاقان به این اسکوترها روز به روز بیش تر می شود.حتما آن ها را دیده اید ، زمانی که پیاده روها را به شکلی چشم نواز طی می کنند یا از خیابان های شلوغ شهر با قدرت مانور فوق العاده عبور می کنند.چه آن ها را دوست داشته باشید و چه نه ، آن ها وظایف خود را در جایی که نیاز به سرعت و سهولت در حرکت نیاز است انجام می دهند ، دقیقا همان زمانی که مردم ساعت های زیادی را در ماشین های خود در ترافیک در حال سپری کردن هستند.

 

اسکوترهای برقی وسایل نقلیه ی دو یا سه چرخه ای هستند که به وسیله ی یک موتور برقی که نیروی خود را از باتری های قابل شارژ می گیرد حرکت می کنند. باتری این اسکوتر ها با اتصال شارژر به پریز برق معمولی در خانه یا شرکت شما شارژ می شود.سرعت حرکت اسکوترهای برقی بسته به مدل آن ها بین 15 کیلومتر بر ساعت تا 40 کیلومتر برساعت (و گاه محدود به 32کیلومتر بر ساعت) و با قابلیت پیمایش 15 تا 25 کیلومتر بسته به مدل اسکوتر، وزن کاربر، شیب وجنس زمین و مهارت شخص (که به مرور زیاد می شود) به ازای هر بار شارژ کردن است. مدل های تاشو(Foldable) ی این اسکوترها دارای ترمز بر روی دسته ها بوده و مدل های دیگر به وسیله ی شیب راستای بدن نسبت به حالت عادی ، شتاب می گیرند و یا متوقف می شوند.اسکوترهای برقی دارای طراحی های متنوع و جذاب برای هر جنسیت و سنی در کنار استفاده ی آسان و بدون نیاز به گواهینامه یا بیمه ی خاصی برای راننده هستند.

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

59 + = 68