شرایط و مراحل خرید محصولات

تیم ES Group به منظور ایجاد شرایط مناسب تر برای مشتریان گرامی خود که دوست دار محیط زیست خود و نیز هزینه های حمل و نقلی روزمره هستند، شرایط فروش انواع محصولات خود، از جمله دوچرخه برقی و موتور برقی های با درجه کیفی A را به شکل زیر فراهم آورده است:

به صورت نقدی با تخفیف های فصلی، دوره ای و مناسبتی

به صورت اقساط با بهترین شرایط

در قسمت پایین می توانید شرایط خرید اقساطی را به شکل کامل مطالعه کنید. هم چنین در هر مرحله از خرید، از مشاوره و خرید تا خدمات پس از فروش، شما از حمایت تیم الکتریک اسکوتر (ES) بهره مندید تا با خیال راحت و در کنار هم شرایط جا انداختن فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه ی برقی سبک (LEVs) را فراهم کنیم.

1-  قیمت خرید محصولات، در صورتی که کاربر حضوری یا اینترنتی به صورت نقدی خرید کند، مشمول تخفیف مندرج برای هر محصول می شود. این امر به منظور تشویق کاربران گرامی به خرید نقدی می باشد. بدیهی است که برای خرید اقساطی، این تخفیف منظور نگردیده و لذا قیمت پایه ی هر محصول، قیمت درج شده در سایت برای آن محصول بدون تخفیف می باشد.

برای مشتریان حضوری، تحویل محصول در محل فروشگاه مرکزی ES و در زمان خرید انجام می گیرد.

برای مشتریان گرامی، بلافاصله بعد از پرداخت بهای محصول و ارسال عکس رسید از طریق شبکه های اجتماعی، محصول در کوتاه ترین زمان ممکن توسط باربری های صاحب اسم و رسم شهر تهران و با ارائه ی بارنامه ی معتبر برای کاربران عزیز ارسال می گردد.

2-  در صورتی که کاربران گرامی قصد خرید به صورت اقساطی داشته باشند، باید در ابتدا یک فرم برای استعلام حساب که شامل اطلاعات مندرج در عکس زیر است را پر نمایند:

پس از پر کردن فرم در تماس های مشاوره ای و یا در شرایط حضوری، جواب استعلام حساب حداکثر ظرف دو روز آینده اعلام می شود. این پاسخ به دو شکل قبول یا مردود خواهد بود.

3-  در صورت قبول پاسخ استعلام یک کاربر، به میزان حداقل یک چهارم (یعنی 25 درصد) قیمت نقدی محصول پرداخته شده و مابقی مبلغ بسته به شرایط و تمایلات هر شخص از 1 تا 24 ماه قسط بندی خواهد گردید. میزان سود برای این میزان باقی مانده، 1.5 درصد بسته به تعداد ماه های هماهنگ شده به اضافه ی یک ماه کارمزد کل می باشد. یک هزینه ی بسیار کم نیز جهت استعلام حساب و پاس کردن چک ها در انتها به این اعداد اضافه خواهد گردید.

برای مثال اگر قیمت محصولی 10 میلیون تومان بوده و 5 درصد تخفیف برای خرید نقدی آن در نظر گرفته شده باشد، در خرید نقدی، قیمت خرید برابر با عدد 9,500,000 تومان خواهد بود.

برای خرید اقساطی نیز در صورت قبول استعلام کاربر گرامی، حداقل مبلغ 2.375.000 تومان (یعنی یک چهارم عدد 9.5 میلیون تومان) به عنوان پیش پرداخت، پرداخت می شود و مبلغ 7.125.000 میلیون تومان باقی می ماند. این که این میزان باقی مانده وارد پروسه ی قسطی شود باعث می شود که به این عدد در ابتدا 5 درصد افزوده شود که معادل عدد 7.481.000 تومان است. حال اگر شخصی تمایل به پرداخت در 9 ماه را داشته باشد، آن گاه 9 به علاوه ی 1 (یعنی 10) ضربدر 1.5 (معادل 15) درصد سود به مبلغ 7.481.000 تومان باقی مانده تعلق خواهد گرفت که برابر 8,603,000  تومان می شود؛ یعنی 9 ماه، برجی 956,000 تومان.

در خرید اقساطی برای ساکنین سایر شهرها به جز تهران، ارسال مرسوله بعد از پرداخت پیش پرداخت (از طریق موبایل بانک، اینترنت بانک یا دستگاه ATM) و همچنین رسیدن و تایید چک ها به فروشگاه مرکزی ES صورت خواهد گرفت.

نکته: فواصل زمانی چک ها می تواند به هر کدام از حالات زیر باشد:

ماهانه – مثلا 6 فقره چک در 6 ماه (یک ماه بعد، دو ماه بعد، …)

دوماهانه – مثلا برای خرید یک ساله، با 4 فقره چک (یعنی فواصل 3 ماهه)، اولین پرداختی 45 روز بعد از زمان خرید (15 روز کم تر از بازه ی 2 ماهه) و مابقی پرداختی ها به فواصل 2 ماهه خواهند بود.

سه ماهانه – مثلا برای خرید یک ساله، با 4 فقره چک (یعنی فواصل 3 ماهه)، اولین پرداختی 2 ماه بعد از زمان خرید (1 ماه کم تر از بازه ی 3 ماهه) و مابقی پرداختی ها به فواصل 3 ماهه خواهند بود.

چهار ماهانه – مثلا برای خرید یک ساله، با 3 فقره چک (یعنی فواصل 3 ماهه)، اولین پرداختی 2 ماه بعد از زمان خرید (وسط بازه ی 4ماهه) و مابقی پرداختی ها به فواصل 4 ماهه خواهند بود.

4-   در گام انتهایی خرید، برای محصولاتی که دارای سند می باشند، سند محصول ظرف حداکثر 20 روز به کاربر گرامی تحویل داده خواهد شد. هم چنین فروشگاه ES از یک تیم تخصصی تعمیرات که اشراف کاملی بر روی وسایل نقلیه ی برقی سبک (LEVs) دارند بهره مند است که چه برای فروش محصولات خود و چه محصولات متفرقه، توان عیب یابی و انجام تعمیرات توسط این گروه نیز وجود دارد.

تمامی حقوق این وبسایت برای مجموعه الکتریک اسکوتر محفوظ می باشد ©